Elektronik ürünlerinizin AR-GE ve üretim aşamalarındaki doğru partneriniz.

5000 m2 kapalı alanı olan entegre fabrikamızda ileri teknoloji SMT hatlarımız ve yüksek hassasiyetli full elektrik plastik enjeksiyon makinalarımız ile sertifikalı ve kaliteli CE standartlarına uygun şarj cihazlarını yerli ve milli olarak üretiyoruz. Türkiye’nin en büyük cep telefonu şarj üreticisi olmakla beraber AR-GE kabiliyetimiz sayesinde farklı sektörlere de hizmetler sunmaktayız. Özellikle Güneş Enerjisi sektörü için geliştirdiğimiz Güneş Takip Sistemi ve Akıllı Bağlantı Kutusu gibi bir inovatif ürünleri geliştirerek sektöre yeni bir soluk getirdik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Suspendisse consectetur fringilla suctus. Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo.

Add any content elements here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Suspendisse consectetur fringilla suctus. Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo.

Iconbox Title

Iconbox Title

Iconbox Title

MEET THE EXPERT TEAM

Professional Contractors

John Doe

Founder

Michael Blackwood

Senior developer

Ann Green

Designer